zalozka

Ďatelinka - neinvestičný fond
Hymna školy
Leták 40. výročie budovy školy

Prehľad aktivít súvisiacich s projektom nájdete na stránke  IT Akadémia Tvrdošovce.

Milí rodičia!

V rámci programu Zdravá desiata sa naša škola rozhodla spolupracovať so spoločnosťou Rajo a pomocou Brejky automatu zabezpečiť deťom chutnú mliečnu desiatu. Deti majú možnosť kúpiť si v automate mlieko- neochutené aj ochutené, 100% jablkový džús, 100% ovocnú dreň a cereálne vankúšiky kedykoľvek, jednoducho, bez potreby nosiť pri sebe hotovosť.

Dieťa, ktoré má záujem o mliečnu desiatu Brejky si na škole vyžiada dobíjateľnú kartu Brejky s nulovým kreditom. Rodič kartu dobije ľubovoľnou sumou prostredníctvom internet bankingu, zaplatením priamo na pobočke banky alebo poštovou poukážkou. Po zaplatení dieťa môže začať používať kartu v automate. Suma za vybraté výrobky sa bude odpočítavať z kreditu na karte.

Podrobný návod a potrebné informácie (ako dobiť kredit na mliečnej karte) na: https://brejky.sk/dobit-kartu.php, https://automaty.come.cz/sk/login/

Ďalšie informácie: Ing. Petra Fekečová (pondelok a stredu od 13:00 do 14:00 v priestoroch základnej školy)

Bližšie informácie o projekte.

Dňa 25. 5. 2018 vstupuje do platnosti nový zákon č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Účelom novej právnej úpravy ochrany osobných údajov je zvýšiť ochranu dotknutých osôb,        t.j. osôb, ktorých osobné údaje sa spracúvajú.

Zodpovedná osoba - PaedDr. Iveta Mészárosová

kontaktné údaje:

e-mail : zodpovednaosoba234@gmail.com

č. tel.: 035/6492-512

Pracovné ponuky

Na základe novely zákona 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch   z dňa 21. októbra 2011 škole vznikla povinnosť uverejňovať informáciu o voľných pracovných miestach.

Nemáme voľné pracovné miesto.

Aktualizácia: